Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
< Wróć do listy pytań

Zarobki opiekunki osob straszych po 3 letnim Ausbildung w Niemczech

Czy to pytanie jest pomocne?

Witam serdecznie Rodakow ! Interesuje mnie temat zarobkow wykwalifikowanej opiekunki, po ukonczonym Ausbildung w Niemczech. Ma ktos doswiadczenie ? Ile srednio mozna zarobic, zaraz po ukonczeniu szkoly?

Dodaj odpowiedź
Dodaj
Avatar użytkownika justyna12justyna12

witam czy ktoś zna firmę gdzie przyjmują opiekunki do pracy z doświadczeniem ale bez kwalifikacji . mam namyśli opiekę dzienną bez zamieszkania z pacjentem ?????????????? jeśli tak proszę o pilne informację dziękuję pozdrawiam

Odpowiedz
Charlotka

Po trzy letnim Ausbildung otrzymuje sie od 2700 euro do 3000 euro brutto.

Odpowiedz
Maria

po 3 letniej szkole bedziesz Alternpflegekraft i zarobki ok. 1800 eu brutto ale po jakims czasie pracodawca pewnie podnesie, doswiadczenie tez ma znaczenie

Odpowiedz
Avatar użytkownika kellokello

Nic nie pomyliłem Sylwio*)

Odpowiedz
Ingacom

Altenpfleger- tak, dokladnie o to mi chodzi. Zle to napisane, sorki ;)

Odpowiedz
Sylwia

Kello - mylisz pojecia - podales link do altenpfleger - to nie to samo co alltagsbetreuer.

Odpowiedz
Sylwia

po takiej szkole mozesz byc IH w szkole czy przedszkolu, mozesz byc FZH. najnizsza srednia krajowa -

Odpowiedz
Sylwia

https://www.ausbildung.de/berufe/alltagsbetreuer/

Odpowiedz
Sylwia

https://www.btb.info/ausbildung-betreuungskraft-seniorenbetreuer.html?piwik_campaign=Seniorenbetreuer_BING&piwik_kwd=betreuerin%20begleiterin%20ausbildung&b=1&msclkid=e5c06eb5c20710715ccc34eef788b584

Odpowiedz
Sylwia

nie ma Ausbildungu 3 letniego na Betreuerin. 3 letnie ssa w zawodach gdzie robi sie Pflege. np Altenpflegerin. ale to juz wyjasnilam nizej. jest roznica w tych zawodach -

Odpowiedz
Avatar użytkownika kellokello

Ad Sylwia: w tym kierunku sa 3-letnie.

Odpowiedz
Avatar użytkownika kellokello

Na tej stronie masz formularz kontaktowy i możesz uzyskac informacje z pierwszej reki:https://www.ausbildung.de/berufe/altenpfleger/

Odpowiedz
Sylwia

Jezeli chodzi Ci o Krankenschwester - to juz duzo wiecej

Odpowiedz
Sylwia

Opiekunka - Betreuerinnen, pielegniarz ( inaczej niz polska siostra) Pflegerin, siostra - Krankenschwester.

Odpowiedz
Sylwia

Nie ma 3 letnich w tym kierunku ( max 2 lata) . Jako bezdzietna panna zarobisz ok 750. wiec hitu nie ma. Jak juz chcesz Ausbildung robic - to zrob 3 lata np na Altespflega, albo Krankenschwester. Tu zarobki juz sa znacznie wyzsze.

Odpowiedz
Gdzie możesz nawiązać kontakt z innymi użytkownikami?
Opuszczasz stronę MyPolacy.de

Kliknąłeś w link zewnętrzny na MyPolacy.de i zmierzasz na stronę:

Serwis MyPolacy.de nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszone na innych stronach.
Przechodzisz dalej na własną odpowiedzialność!

KontynuujZostań na MyPolacy.de
Zobacz więcej osóbJeśli chcesz dołączyć do społeczności MyPolacy.de i wejść w interakcję z innymi użytkownikami,
nie czekaj ani minuty.
Zaloguj sięZarejestruj się