Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie / Pomoc domowa

Praca - Sprzątaczka - Pracownik porządkowy - Reinigungskraft

Nr. 220748 München dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen3/4
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Opis stanowiska: utrzymanie powierzonych powierzchni firm oraz mieszkań naszych kleintów w czystości
  • sprzątanie powierzchni biurowych
  • mieszkań
  • sanitarnych i produkcyjnych
  • kompleksowe dbanie o ład i porządek.
  • Wymagania: dyspozycyjność
  • sumienność
  • dokładność
  • uczciwość
  • pracowitość
  • prawo jazdy
  • Mile widziane: komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • wlasny samochód.
  • Oferujemy: umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę w pracy
  • Od: 1000€
  • Do: 1600€

Witamy serdecznie, poszukujemy kobiet z Monachium lub okolic Planegg, Krailling, Starnberg, Gauting na stanowisko: - Pracownik porządkowy - Sprzątaczka - Opis stanowiska: utrzymanie powierzonych powierzchni firm oraz mieszkań naszych kleintów w czystości, sprzątanie powierzchni biurowych, mieszkań, sanitarnych i produkcyjnych, kompleksowe dbanie o ład i porządek. - Wymagania: dyspozycyjność, sumienność, dokładność, uczciwość, pracowitość, prawo jazdy, samochód - Mile widziane: komunikatywna znajomość j. niemieckiego, osoby z doświadczeniem. - Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę w pracy, bez zakwaterowania. - Wszystkie chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny. Mówimy po polsku!!!

Polub to!
www.moppex.deGermering, ostatnio online:
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy