Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowlanka

Malarz/Posadzkarz w Weimar

Nr. 253541 Gdańsk dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • - układanie różnego rodzaju podłóg, jastrychu
  • - nakładanie polimerów 2k
  • - naprawa betonu
  • - pracę malarskie
  • - wykonywanie różnego rodzaju wylewek
  • - umiejętność pracy w zespole
  • - znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego na poziomie A2
  • - prawo jazdy, warunek konieczny
  • - doświadczenie w układaniu podłóg oraz nakładaniu polimerów 2K
  • - niemiecka ubezpieczanie zdrowotne oraz zasiłek na dziecko
  • - zakwaterowanie w Weimar w pokojach jedno lub dwuosobowych
  • - niemiecka umowa o pracę
  • - częściowe pokrycie kosztów podróży między Polską a Niemcami
  • - samochód służbowy
  • Od: 1500€
  • Do: 1700€

Zadania: - układanie różnego rodzaju podłóg, jastrychu -nakładanie polimerów 2k - naprawa betonu - pracę malarskie - wykonywanie różnego rodzaju wylewek Wymagania: - doświadczenie w układaniu podłóg oraz nakładaniu polimerów 2K - prawo jazdy, warunek konieczny - znajomość języka niemieckiego, angielskiego na poziomie A2 -umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - zakwaterowanie w Weimar w pokojach jedno lub dwuosobowych - częściowe pokrycie kosztów podróży między Polską a Niemcami - niemiecka ubezpieczanie zdrowotne oraz zasiłek na dziecko - rozwój zawodowy - oficjalna rejestracja rezydenta w Niemczech - atrakcyjne wynagrodzenie - niemiecka umowa o pracę - samochód służbowy

Polub to!
Gliwice, ostatnio online:
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy