Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
< Wróć do strony głównej

Netflix od listopada z nowym planem w Niemczech. Miesięcznie tylko 4,99 euro, ale jest haczyk

Avatar użytkownika Karolina Sęczkowska
Od pewnego czasu pojawiały się spekulacje odnośnie nowego planu Netflixa w Niemczech, tym razem z reklamami. Okazuje się, że już w listopadzie będzie można wybrać nowy model subskrypcji.

Nowa, znacznie tańsza opcja, będzie kosztować tylko 4,99 euro miesięcznie, jednak konsumenci będą musieli pogodzić się z reklamami, a także mniejszą liczbą dostępnych filmów i seriali. Nowy plan dostępny będzie w dwunastu krajach, w tym w Niemczech, od początku listopada. 

Abonament podstawowy z reklamami

Netflix zaoferuje klientom cztery plany subskrypcyjne:

  • abonament z reklamami za 4,99 euro miesięcznie;
  • pakiet Basic za 7,99 euro miesięcznie (rozdzielczość 720p, tylko jedno urządzenie);
  • pakiet Standard za 12,99 euro miesięcznie (rozdzielczość Full HD, maksymalnie dwa urządzenia);
  • abonament Premium za 17,99 euro miesięcznie (rozdzielczość 4K, aż do czterech urządzeń). 

Nowy pakiet z reklamami będzie dostępny dla wszystkich użytkowników, jednak będą z nim związane pewne niedogodności. W czasie godziny będzie pojawiać się od czterech do pięciu minut reklam, zarówno przed oglądaniem danej produkcji, jak i w jej trakcie. W pozostałych pakietach wciąż nie będzie reklam. W abonamencie z reklamami nie będzie także funkcji pobierania filmów i seriali, a liczba produkcji będzie ograniczona. Obecnie nie wiadomo, ile i jakich dokładnie treści będzie brakować w nowym wariancie. 

Źródło: n-tv.de / Zdjęcie: oasisamuel | Depositphotos.com

Szukasz więcej informacji?
Zobacz więcej osóbJeśli chcesz dołączyć do społeczności MyPolacy.de i wejść w interakcję z innymi użytkownikami,
nie czekaj ani minuty.
Zaloguj sięZarejestruj się