Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
< Wróć do strony głównej

Niemcy zasypią Polskę 40 tys. ton śmieci, bo jest taniej

Avatar użytkownika Michalina
Główny Inspektor Ochrony Środowiska w Warszawie wydał zgodę na przyjazd 40 500 ton odpadów z Niemiec do Polski. Dlaczego Niemcy zasypią Polskę śmieciami?

Z informacji wynika, że śmieci (głównie odpady z odlewnictwa żelaza z hut) będą składowane w województwie dolnośląskim, a potem poddane odzyskowi. 

Niemcy przywiozą tony śmieci do Polski, bo można i jest tanio

Głównym powodem transportu odpadów z Niemiec do Polski jest fakt, że w Niemczech nie można składować tego typu odpadów, dlatego producenci szukają rynku zbytu, gdzie w ogóle można to zrobić, a na dodatek tanim kosztem. 

Źródło: businessinsider.com

Zdjęcie: 123rf.com, ronstik

 

Szukasz więcej informacji?
Zobacz więcej osóbJeśli chcesz dołączyć do społeczności MyPolacy.de i wejść w interakcję z innymi użytkownikami,
nie czekaj ani minuty.
Zaloguj sięZarejestruj się