Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
< Wróć do strony głównej

Opłaty za drogi

Avatar użytkownika MayaJ
W infrastrukturę drogową Unia i SPD chcą zainwestować jedenaście miliardów euro.
Z jedenastu miliardów euro siedem miałoby pochodzić z opłaty za użytkowanie dróg. Do tej pory opłata obejmowała samochody powyżej 12 ton za przejazd autostradami i niektórymi drogami krajowymi. Teraz opłata ma objąć samochody ciężarowe od 7,5 t i znacznie większą niż do tej pory ilość dróg. Dla kierowców samochodów osobowych zarejestrowanych w Niemczech opłata za przejazd ma być uwzględniona w podatku Kfz, za winietę zapłacą natomiast obcokrajowcy.
Szukasz więcej informacji?
Zobacz więcej osóbJeśli chcesz dołączyć do społeczności MyPolacy.de i wejść w interakcję z innymi użytkownikami,
nie czekaj ani minuty.
Zaloguj sięZarejestruj się