Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / Mechanik / Lakiernik / Blacharz

Mechanik Samochodowy / KFZ Mechanik – bezpłatne zakwaterowanie

Nr. 253437 · Polska · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • - Montaz, demontaz czesci samochodowych, naprawa elementow samochodowych – samochody nowe
  • - Dbalosc o powierzone narzedzia i porzadek w miejscu pracy
  • - Praca w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • - Umiejetnosc czytania rysunkow technicznych i zlecen zadan / opisow usterek w jezyku niemieckim
  • - Wyksztalcenie kierunkowe – mechanik samochodowy / mechatronik
  • - Posiadanie odpowiednich uprawnien / dyplomu ukonczenia szkoly
  • - Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
  • - Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
  • - Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie A2 – rozumienie podstawowych polecen w miejscu pracy, czytanie ze zrozumieniem informacji otrzymanych w zleceniu (warunek konieczny)
  • - Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem
  • - Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) 12,50 – 13,00 € brutto / h plus 24 € nieopodatkowanej „diety
  • - Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
  • - Zakwaterowanie - nieodplatne, w pelni wyposazone pokoje 2 osobowe z kuchnia i lazienka oddalone okolo 20 km od miejsca pracy
  • - Prace na dluzszy okres czasu

Twoje zadania: - Montaz, demontaz czesci samochodowych, naprawa elementow samochodowych – samochody nowe - Dbalosc o powierzone narzedzia i porzadek w miejscu pracy - Praca w systemie zmianowym (3 zmiany) - Umiejetnosc czytania rysunkow technicznych i zlecen zadan / opisow usterek w jezyku niemieckim Czego oczekujemy: - Wyksztalcenie kierunkowe – mechanik samochodowy - Posiadanie odpowiednich uprawnien / dyplomu ukonczenia szkoly - Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole - Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu - Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie A2 – rozumienie podstawowych polecen w miejscu pracy, czytanie ze zrozumieniem informacji otrzymanych w zleceniu (warunek konieczny) - Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem Co oferujemy: - Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) 12,50 – 13,00 € brutto / h plus 24 € nieopodatkowanej „diety“ - Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma) - Tresc umowy rowniez w jezyku polskim - Zakwaterowanie - nieodplatne, w pelni wyposazone pokoje 2 osobowe z kuchnia i lazienka oddalone okolo 20 km od miejsca pracy - Prace na dluzszy okres czasu - Pomoc przy zameldowaniu w miejscu zakwaterowania, urzedzie skarbowym

Informacje o publikacji
Wybraliśmy dla Ciebie